Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
12V/48W AC/DC pwr adptr 1.7/4.0mmTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
1 360 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
AIR-PWRINJ6Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6 - REFRESH.
1 274 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
AP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D: solid surfaceTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
387 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
1 889 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable J9281D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
1 704 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
3 355 Kč
s DPH
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable (pouze rozbaleno test OK)Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 539 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable J9285D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 902 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 103 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba Instant On 12V Power Adapter AP11 AP11D AP12 AP15 AP22Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
460 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ5 - REFRESHTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
931 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Cisco GLC-LH-SMD-RF, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESHSFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH.
5 517 Kč
s DPH