Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Technologie konvertoruKonvertor dle typuMožnosti rozšíření
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

Konvertory

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka12345
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
2 622 Kč
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
10 786 Kč
s DPH
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T to SFP Standalone Media ConverterTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps, Gigabit Ethernet 1000Mbps.
989 Kč
s DPH
Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP+ slot, 1x 10GBase-T RJ45 portTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
5 469 Kč
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
1 005 Kč
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
1 005 Kč
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 mTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
2 176 Kč
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slotTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
1 209 Kč
s DPH
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base-FX (ST), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x97mm), bridge..
1 315 Kč
s DPH
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)Fast Ethernet konvertor s přepínačem 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), max 2km, full duplex, 1k MAC adres, malé rozměry. (26x70x110mm), bridge.
1 315 Kč
s DPH
Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemodeKonvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode.
1 451 Kč
s DPH
Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFPKonvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP.
2 191 Kč
s DPH
Stránka12345