Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Technologie konvertoruKonvertor dle typuMožnosti rozšíření
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

Konvertory

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFPKonvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP.
2 237 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SXTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
1 206 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet MC-1500R, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení AC 230V, možno dokoupit DC 48V zdroj (redundance)15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení AC 230V, možno dokoupit DC 48V zdroj (redundance).
7 656 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet MC-1500R48, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance)15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení DC 48V, možno dokoupit AC 230V zdroj (redundance).
7 528 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.
1 680 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48redundantní zdroj AC 230V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48.
2 540 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48redundantní zdroj DC 48V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48.
1 807 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet Singlemode konvertor Gigabit 1000Base-T/1000Base-LX (SC)Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor pro optiku typu: Single mode kabely.
1 721 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11.
2 421 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.
2 749 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link MC100CM [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro MM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušení UPC, dosah do 2,5km]Média konvertor sítě Fast Ethernet pro MM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušení UPC, dosah do 2,5km.
751 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km]Média konvertor sítě Fast Ethernet pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km.
751 Kč
s DPH