Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Technologie konvertoruKonvertor dle typuMožnosti rozšíření
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

Konvertory

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka12
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFPKonvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFP.
2 540 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SXTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
1 379 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11.
3 166 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45.
2 594 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km]Média konvertor sítě Fast Ethernet pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km.
751 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx]WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx.
751 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx.
751 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link MC200CM [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m]Gigabitový média konvertor sítě Ethernet pro MM vlákna, 850nm, konektor SC s broušením UPC, do 550m.
931 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link MC210CS [Gigabitový média konvertor sítě Etherne, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km]Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, do 15km.
931 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link MC220L [Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot]Gigabitový média konvertor sítě Ethernet, SFP slot.
511 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link TL-FC111A-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]10/100 Mbps WDM Media Converter.
391 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
TP-Link TL-FC111B-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]10/100 Mbps WDM Media Converter.
391 Kč
s DPH
Stránka12