Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
12V/48W AC/DC pwr adptr 1.7/4.0mmTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
1 415 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
16GB DDR3 1866MHz PC3-14900 1x16GB memory moduleKapacita paměti RAM:4 GB.
2 248 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
3.5" LFF Hot Plug Tray HP Apollo G9 etc hdd:3.5" SATA/SAS ML110 G10 ML350G10 DL20G10 DL325G10 ML30G10Typ příslušenství:Ostatní.
1 013 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
AIRTAME Ethernet adapterSpecifikace kabelu / redukce:Adaptér, Redukce.
524 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
AP-220-MNT-W1 Flat Surface Wall/Ceiling Black AP Basic Flat Surface Mount KitTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Připojení externí antény.
418 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
AP-AC2-12B 12V/36W AC/DC desktop style power adapter with type B connectorTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:5 GHz; Podporované standardy:802.11ac.
781 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable J9281D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
1 745 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
1 934 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
3 434 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable J9285D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 971 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 307 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 432 Kč
s DPH