Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
12V/48W AC/DC pwr adptr 1.7/4.0mmTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
1 376 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
16GB DDR3 1866MHz PC3-14900 1x16GB memory moduleKapacita paměti RAM:4 GB.
2 226 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
AIRTAME Ethernet adapterSpecifikace kabelu / redukce:Adaptér, Redukce.
519 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
AP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D: solid surfaceTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
618 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC CableTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
3 395 Kč
s DPH
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable (pouze rozbaleno test OK)Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 603 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable J9285D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 942 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 153 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 404 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 2530 24 PoE+ SwitchProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Fast Ethernet + Gigabit uplink; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:24; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech, Rozšiřitelnost.
16 506 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 2530 24 SwitchProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Fast Ethernet + Gigabit uplink; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:24; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost.
8 015 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 2530 24G PoE+ SwitchProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:24, 28; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech.
17 969 Kč
s DPH