Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

5 x Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960 ( 5 pack)

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu1881081
Part numberR9D18A//5pack
 
Záruka:3 Rok(ů)
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Skladem
Běžná cena
10394 Kč
Vaše cena bez DPH
7470.25 Kč
Vaše cena včetně DPH
9039 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
5 x Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960 ( 5 pack).
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům