Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1234...7
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
136 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOHSXKO-DROP-2-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
3 367 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOHSXKO-DROP-8-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125. Balení 500m.
6 047 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
190 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
281 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
124 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
478 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
182 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
184 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
198 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
132 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
172 Kč
s DPH
Stránka1234...7