Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1234
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
282 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
276 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
354 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m.
378 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m.
469 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1mMikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m.
664 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.
514 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G.
1 581 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G.
395 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100mMikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m.
658 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200mMikroTik SFP+ konvertor na metaliku 10M/100M/1G/2.5G/5G/10G, RJ-45, až 200m.
1 403 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLCOptický modul SFP/SFP+/SFP28, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC.
3 367 Kč
s DPH
Stránka1234