Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka12345
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1mMikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m.
691 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G.
531 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G.
1 621 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)SM, 80km, 1.25G (pár).
2 052 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, LC duplexníSM, 80km, 1.25G, 1550nm, LC duplexní.
828 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G.
398 Kč
s DPH
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100mMikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m.
663 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SFP28 pár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, 15km, 1xLCPár optických modulů XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, 15km, 1xLC.
8 062 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (HP kompatibilní)SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (HP kompatibilní).
410 Kč
s DPH
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (Cisco,Dell, Planet kompatibilní)SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC konektor, 1310nm SM/MM, 20km (Cisco,Dell, Planet kompatibilní).
371 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní)SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní).
401 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1550nm/RX1310nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní)SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1550nm/RX1310nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní).
401 Kč
s DPH
Stránka12345