Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  MikroTik

MikroTik

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1234...10
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
KOMSHINE FX39, Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorováTyp příslušenství ke kamerám:Ostatní.
42 443 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorNapájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor.
220 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
747 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
747 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
747 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
747 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
747 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
747 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 48V2A96W - napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabelnapájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabel.
840 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik ACGPSA - GPS anténa s SMA konektoremGPS anténa s SMA konektorem.
157 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA FemaleMikroTik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA Female.
156 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN, 600MHz CPU,128MB RAM,9xLAN,2.4 Wi-Fi,LCD, 1xSFP slot, vč. L5 licence600MHz CPU, 128MB RAM, 9xLAN, 2.4 Wi-Fi,LCD, 1xSFP slot, vč. L5 licence.
3 261 Kč
s DPH
Stránka1234...10