Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX (SC)

Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.

Kód produktu1018435
Part numberGT-805A
EAN produktu4711213686887
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Planet
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1641 Kč
Vaše cena bez DPH
996.69 Kč
Vaše cena včetně DPH
1206 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Konvertor Planet GT-805A pro přechod mezi optickým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Nutné zakoupit miniGBIC optický modul.

- 1 port SFP pro moduly mini-GBIC
- 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3ab , AutoNegotiation (10/100/1000 Mbps)
- podpora přenosu JumboFrame 9KB
- podpora OAM: TS-1000
- napájení z externího adaptéru: 5V/2A, příkon: 5,5W
- rozměry: (93x69x25)mm
- lze instalovat do šasí: MC-700, MC-1500, MC-1500R.
Technologie konvertoru: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor dle typu: LAN/optika multimode
Možnosti rozšíření: Modularita konvertoru