Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m

Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.

Kód produktu1045518
Part numberDPX-09-SC/SC-2
EAN produktu859120530977
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
172 Kč
Vaše cena bez DPH
119.01 Kč
Vaše cena včetně DPH
144 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m


Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.




















Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: SC