Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor.

Kód produktu1015791
Part numberUF-MM-10G
EAN produktu8103540259142
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Ubiquiti
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
1153 Kč
Vaše cena bez DPH
837.19 Kč
Vaše cena včetně DPH
1013 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK (1-pár)





UF-MM-10G je sada multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 300m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.














Užitečné odkazy:




.
Typ vlákna: Multimode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+