Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

TP-Link TL-SM311LS [Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km]

Modul MiniGBIC, SM, 1310nm, dosah 10km.

Kód produktu438048
Part numberTL-SM311LS
EAN produktu6935364030216
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:TP-link
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
398 Kč
Vaše cena bez DPH
299.17 Kč
Vaše cena včetně DPH
362 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

  • Jednorežimový modul MiniGBIC

  • Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351



TECHNICKÉ SPECIFIKACE.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC