Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , DELL komp

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu703279
Part numberSFP-PLUS-LR10-DELL
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1330 Kč
Vaše cena bez DPH
617.36 Kč
Vaše cena včetně DPH
747 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům