Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (Cisco, Dell, Planet kompatibilní).

Kód produktu1018277
Part numberXL-MTB-LR=
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:XtendLan
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
1249 Kč
Vaše cena bez DPH
833.06 Kč
Vaše cena včetně DPH
1008 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)



Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.



Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Typ modulu: SFP+


Konektor: LC duplex


Vlnová délka: 1310 nm


Typ vlákna: Singlemode


Dosah spojení: až 20 km


Přenosová marže: 11 dB


Citlivost: -14 dBm


Přenosová rychlost: 10,7 Gb/s

.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+