Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m, (Cisco, Dell, Planet kompatibilní)

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-SX, LC konektor, 850nm MM, 550m, (Cisco, Dell, Planet kompatibilní).

Kód produktu1018252
Part numberXL-MGB-SX=
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:XtendLan
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
459 Kč
Vaše cena bez DPH
315.70 Kč
Vaše cena včetně DPH
382 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-SX, duplexní LC konektor, multimode. Max. 550m. Vlnová délka 850nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...). Ekvivalent Cisco GLC-SX.

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).



Ekivalent k Cisco GLC-SX-MM



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Typ modulu: SFP


Konektor: LC duplex


Vlnová délka: 850 nm


Typ vlákna: Multimode


Dosah spojení: až 550 m


Přenosová marže: 13 dB


Citlivost: -17 dBm


Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s

.
Typ vlákna: Multimode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC