Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní)

SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, LC simplex konektor, WDM TX1310nm/RX1550nm SM, 3km (Cisco, Dell,Planet kompatibilní).

Kód produktu1018259
Part numberXL-MGB-LXAE-LC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:XtendLan
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
484 Kč
Vaše cena bez DPH
330.58 Kč
Vaše cena včetně DPH
400 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 3-10km. TX 1310nm/RX 1550nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)


Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.


Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Typ modulu: SFP


Konektor: LC simplex


Vlnová délka (vysílání/příjem): 1310 nm / 1550 nm


Typ vlákna: Singlemode


Dosah spojení: až 3 km


Přenosová marže: 12 dB


Citlivost: -21 dBm


Přenosová rychlost: 1 Gb/s

.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC