Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

Planet GTP-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at

Konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at.

Kód produktu1017293
Part numberGTP-805A
EAN produktu4711213687532
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Planet
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
2579 Kč
Vaše cena bez DPH
1602.48 Kč
Vaše cena včetně DPH
1939 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
PLANET GTP-805A

PoE injektor IEEE 802.3at a optický konvertor Gigabit Ethernet, přepínač 10/100/1000Base-TX - miniGBIC (SFP), full duplex, 1k MAC adres.



Zařízení není jenom konvertorem mezi přenosovými médii, ale zároveň poslouží jako PoE injektor, integruje v sobě tři základní funkce:




  • konverze přenosového média podle modulu miniGBIC na 10/100/1000Base-T

  • Power over ethernet injektor s podporou standardů IEEE 802.3at / IEEE 802.3af

  • 30W výstupní výkon injektoru



Síťový prvek je ideální volbou pro poskytovatele služeb, pro kancelářské a firemní prostory, nebo pro rozšíření struktury sítě o technologii WiFi, jejíž přístupové body lze napájet přímo pomocí kovertorů. Použití GTP-80x kovertorů se přímo nabízí pro realizaci a instalaci IP kamerových systémů, tedy včetně kamer napájených s pomocí PoE.

IEEE 802.3at standard obsažený v GTP-80x využívá v kabeláži ethernet napětí 52V SS, to umožňuje použití klasické ethernet UTP kabeláže mezi GTP-80x a s IEEE 802.3at  kompatibilním zařízením (PD- Powered Device) nebo PoE spliterem (např. POE-161S). Maximální vzdálenost pro použítí PoE napájení po ethernet kabelu je do 100m.

Technologie kovertoru využívá "store-forward" mechanismus, který by měl aktivně předcházet přenosovým ztrátám s využitím IEEE 802.3x. LFP(Link Fault Pass Through function) funkce dokáže síťového admina upozornit na výpadek zařízení, DIP přepínačem lze funkci alarmu ovládat.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Fyzické vlastnosti:



Porty: 1 x RJ-45 10/100/1000BASE-T, 1 x SFP miniGBIC

Podpora přenosu: JumboFrame 9KB

Provedení: vnitřní

Podpora OAM: ne

Napájení: zdroj 52V DC

Ochrana: ne

Provozní teplota: 0 až 50°C

Rozměry: 94 x 70 x 26 mm

Hmotnost: 210 g

Lze instalovat do šasí: ne



POE funkce:



Celkový napájecí výkon: 30 W, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at

Počet injektorů: 1 x až 30 W

Typ napájení: Mid-span

Pokročilé funkce:

  • automatická detekce napájeného zařízení

    .
  • Technologie konvertoru: Gigabit Ethernet 1000Mbps
    Konvertor dle typu: LAN/optika multimode
    Možnosti rozšíření: Modularita konvertoru