Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optický kabel XtendLan DROP FTTx, 4x 9/125 SM, G.657A, LS0H, černý, cívka 500m

Ultraohebný optický kabel pro koncové rozvody, standard G.657A. Kulatý, průměr 3,6 mm. Singlemode 9/125 um, 4 vlákna, LS0H opláštění. Vlákna v primární ochraně 250 um, vedena středem a obalena kevlarem..

Kód produktu10101168
Part numberFO-DP1000-4-0,5-BAL
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:XtendLan
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
4925 Kč
Vaše cena bez DPH
3009.92 Kč
Vaše cena včetně DPH
3642 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

Optický kabel XtendLan DROP FTTx, 4x 9/125 SM, G.657A, LS0H, černý, cívka 500m


Ultraohebný optický kabel pro koncové rozvody, standard G.657A. Kulatý, průměr 3,6 mm. Singlemode 9/125 um, 4 vlákna, LS0H opláštění. Vlákna v primární ochraně 250 um, vedena středem a obalena kevlarem.


Kabel možno instalovat s velmi malým poloměrem ohybu. Nízká hmotnost (11 g/m) při solidní pevnosti v tahu 1000 N. Cívka 500 m (7,5 kg). Barva černá.

Optický kabel pro koncová vedení s optickým vláknem G.657, kterému nevadí velmi malý poloměr ohybu.

Kabel je určen pro zakončení vedení, nechráněnou venkovní instalaci, typicky je používán i převěsy až na 150 m.





















































Základní specifikace
Počet optických vláken: 4
Typ vlákna: 9/125 µm, dle ITU-G.657A, splňuje požadavky G.652d
Primární ochrana: 250 µm
Tahová ochrana: kevlar
Vnější plášť: UV stabilní LS0H
Optické vlastnosti
MFD: na 1310 nm 8,8 µm
Vlnová délka s nulovou diperzí: 1300-1324 nm
Útlumy: na 1310 nm do 0,4 dB/km, na 1550 nm do 0,3 dB/km
Mezní vlnová délka: do 1260 nm
PMD: do 0,104 ps/km^1/2
Typický útlum při svaření na vlákno G.652: méně než 0,05 dB
Mechanické vlastnosti
Průměr kabelu: 3,6 mm +/- 0,1 mm, tloušťka pláště 0,65 mm
Minimální poloměr: 12 mm pro kabel, vlastní vlákno možno ohnout s poloměrem 15 mm pro splěnění norem pro G.657d, 7,5 mm pro splnění normy G.652b
Hmotnost: 11 kg/km
Hmotnost: 11 kg/km
Min. garantovaná tahová zátěž krátkodobá: 1000 N
Odolnost proti tlaku krátkodobá: 500 N/100 mm2
Pracovní teplota: -40°C +85°C
Balení
Cívka: 500 m
Hmotnost s kabelem: 7,5 kg



















Útlum ohybem vlákna:
na 1550 nm (1 otáčka, 7,5 mm poloměr) 0,13 dB
na 1625 nm (1 otáčka, 7,5 mm poloměr) 0,34 dB
na 1550 nm (1 otáčka, 10 mm poloměr) 0,02 dB
na 1625 nm (1 otáčka, 10 mm poloměr) 0,06 dB
na 1550 nm (10 otáček, 15 mm poloměr) 0,01 dB
na 1625 nm (10 otáček, 15 mm poloměr) 0,02 dB
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: DROP kabel