Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>.

Kód produktu1045712
Part numberSC/SC SPX-MM
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
13 Kč
Vaše cena bez DPH
9.92 Kč
Vaše cena včetně DPH
12 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

Simplexní spojka


Konektor: SC/SC

Broušení: PC

Typ vlákna: Multimode

.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Spojka
Typ konektoru: SC