Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černýOsazený 19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý</br> Pozlacení: 30µm</br> Svorkovnice: duální (blok110/krone).
732 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorůBalení: 25 ks.
114 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
181 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
121 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
121 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
177 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
40 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
290 Kč
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
363 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
170 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
495 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
185 Kč
s DPH