Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
cz
CZK
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery a zálohování
  4. Příslušenství k zálohovacím systémům

HP FC cable multi-mode LC/LC ( 2Gb/s to 2Gb/s ) 5m

HP FC cable multi-mode LC/LC ( 2Gb/s to 2Gb/s ) 5m.

Kód produktu199729
Part number221692-B22
EAN produktu720591611590
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
2585 Kč
Vaše cena bez DPH
1960.33 Kč
Vaše cena včetně DPH
2372 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis

5-meter LC-LC Multi-Mode Fibre Cable used to interconnect EVA3K to switches (with LC connectors) or switches to FC HBAs (with LC connectors).















Cabling type Fiber optic
Product dimensions (W x D x H) 10.63 x 12.88 x 2.5 in
Quantity per Package 1
Weight ( Imperial ) 0.54 lb
Weight ( Metric ) 0.24 kg
.