Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.

Kód produktu10101093
Part numberDPX-50-LC/LC-OM3-2
EAN produktu8592457149798
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
211 Kč
Vaše cena bez DPH
152.89 Kč
Vaše cena včetně DPH
185 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM3
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 2 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC